Máte rady remeselnú kvalitu a ručnú prácu? Hľadáte bytový doplnok, ktorý zútulní váš domov? Radi dávate darčeky šité na ,,mieru"?

Ak k tomu všetkému obľubujete originalitu, ležérnosť a paletu prírodných odtieňov určite si vyberiete z mojej ponuky výrobkov.

Anjelik

Anjelik s vyšívanou tvárou a vláskami z vlnenej priadze. Milá dekorácia vhodná do vášho romantického interiéru.

Materiál: 100% bavlna, ľanové alebo konopné plátno, vlnená priadza, ľanová niť, bavlnená čipka, výplň duté vlákno, perličky.

Rozmery: Malý, 27 cm x 20 cm

                  Veľký, 36 cm x 30 cm 

Cena:  Malý 12 EUR

             Veľký 16 EUR

Je to len anjel alebo aj niečo viac? Čo vlastne kupujem?

 • Originál

  Látky a materiály vyberám podľa dostupnosti na trhu, ktorý sa však neustále mení, takže málokedy vytvorím viac kusov úplne rovnakých výrobkov. Každý prejde mojimi rukami, každý jeden je preto originálom. Skúšam, spájam, tvorím, pasujem, kombinujem podľa svojho cítenia a zmyslu pre detail. Výrobky šijem podľa vlastných strihov a návrhov. Je to radosť, hra ale aj práca.
 • Remeselnú kvalitu

  Záleží mi na kvalite vypracovania a šitia. Používam predpraté prírodné materiály ako je ľanové a konopné plátno, ľan, bavlna. Svoj tvar držia výrobky vďaka podlepeniu jednotlivých dielov a dostatočnému naplneniu dutým vláknom. Nie sú to klasické vankúše (nemajú vyberateľné vnútro) či hračky, skôr bytové doplnky určené v prvom rade pre dospelých zákazníkov a ich interiér. Rovnako sa z nich však tešia aj deti, pre ktoré občas tvorím.
 • Hand made

  Detaily a výšivky vytváram ručne bez použitia šijacieho stroja. Charakter dielok dotváram zdobením a aplikáciami- rôzne látkové kokardy, gombíky, mašličky, brošne, rolničky, čipky…, ktoré takisto prišívam ručne. Preto neodporúčam pranie v práčke ale šetrnejšie ručné pranie, aby ste sa zo svojich dekorácií tešili, čo najdlhšie.
 • Bytový doplnok

  Najradšej pracujem s prírodným a neutrálnymi odtieňmi farieb typickými pre vintage či natur štýl. Vyberám látky,materiály a vzory, ktoré ladia práve s týmito štýlmi a sú dobre kombinovateľné.
 • Odosielanie tovaru, cena a poštovné

  Výrobky posielam doporučene slovenskou poštou po platbe vopred na účet. Používam účet v ČSOB, prevod a pripísanie platby trvá väčšinou 1-3 dni. Každý balím do papierovej krabice a tenšieho papiera s ozdobným previazaním. K cene výrobku účtujem ešte poštovné a balné 2 EUR ( 60 Kč), v elektronickej objednávke je uvedená konečná suma, ktorú hradíte pre SR aj ČR.
 • Dĺžka výroby

  Pri výbere z aktuálne dostupného tovaru vám výrobok odošlem ihneď pokiaľ je ešte k dispozícii. Pri výbere z galérie a po odoslaní objednávky vám výrobok ušijem, a odošlem do dvoch týždňov.
 • Objednávka viacerých kusov

  Pri objednávke rovnakých výrobkov alebo viacerých rôznych výrobkov ( napr. 1 motýľ, 1 sova) prosím vyplnte a odošlite pre každý výrobok novú objednávku. V prípade záujmu o väčší odber ( pre firmy a komunity) alebo dlhodobejšiu spoluprácu (kamenné obchody, galérie) ma prosím kontaktujte mailom.
 • Farebnosť

  Farebnosť anjelika a jeho zdobenie mi prosím popíšte do objednávky v riadku DETAILY. Pokiaľ túžite po tom, aby bol anjelik vyrobený v špeciálnych farbách môžete mi vašu predstavu napísať tiež do tejto kolonky. Nie vždy sa mi podarí zohnať látku v želanej farbe, ale budem sa snažiť zohľadniť vašu požiadavku pri tvorení.

Vyplnte prosím starostlivo vašu objednávku.

Objednávka