(NE)ZABALTE TO S BALENÍM DARČEKOV

Získaj zadarmo 9 tipov s fotonávodmi, vďaka ktorým budú tvoje vianočné darčeky nezabudnuteľné.

Si zvedavá, čo Ťa čaká v EBOOKU, pozri sa na pár ukážok.

Čo hovoria o ebooku jeho čitateľky?

Už vím, kde se letos budu inspirovat při balení dárků. Ebook mě přímo pobízí zajít si nějaký koupit a detailně popsané postupy se spoustou fotek vyzkoušet. Milý Ježíšku letos budou Vánoce opravdu vymazlené.

Eliška Zdražilováwww.eliskazdrazilova.cz / propagátorka zdravé výživy dětí

"Dárek.S láskou a citlivě vymyšlený a nápaditě zabalený. Kdo z nás by takový dárek nechtěl alespoň jednou dostat? Kdo z nás by to patřičně neocenil? V tomto ebooku najdete ohromnou studnici inspirativních nápadů jak zabalit třeba i finančně nenákladný dárek neotřele. Tak, že se z něj stane nezapomenutelný zážitek. S takto vyšňořeným dárkem dáváme obdarovanému najevo, jak moc nám na něm záleží. Do vlastnoručně vyrobeného obalu vkládáme své emoce a vzkaz, že nám na něm opravdu záleží."

Mgr. Lenka Bílkováwww.lenkabilkova.cz / profesionální koučka, konzultantka, trenérka

Autorce se povedlo téměř nemožné, uvést mě do naprosté pohody a klidu, kterou před vánočními svátky, zvlášť my ženy, tolik postrádáme. Z obrázků na mě dýchl dávný čas ladových pohádek a výjevů ze zasněžených pohlednic. Postupy jsou přehledné, vedou nás krok za krokem až k nádherně a originálně zabaleným vánočním dárkům. Je vidět, že je připravoval někdo, kdo to dělal srdcem a navíc s citem odborníka. Teď už vím, jak na to a těším se na letošního Ježíška až překvapím rodinu.

Adéla Kubešováwww.adelakubesova.cz / průvodkyně žen na cestě do Anglie

Stiahni si môj ebook a prestaň tápať v balení darčekov.

Mgr. art. Renata Zubčeková

Mgr. art. Renata Zubčeková

autorka ebooku/ štylistka dekoru na voľnej nohe

Mojou vášňou je decor styling a tvorba originálnych bytových doplnkov. Pomáham ľuďom naučiť sa, ako pomocou nich vniesť do svojho domova harmóniu a prirodzenosť.