Máte rady remeselnú kvalitu a ručnú prácu? Hľadáte bytový doplnok, ktorý zútulní váš domov? Rady dávate darčeky šité na ,,mieru"?

Ak k tomu všetkému obľubujete originalitu, ležérnosť a paletu prírodných odtieňov určite si vyberiete z mojej ponuky výrobkov.

 

Milý macko z konopného plátna s vlnenou výšivkou. Uškami a chvostíkom zo stočenej vlnenej priadze.

Materiál: ľanové/ konopné plátno, 100% vlnená priadza, 100% vlnené súkno, ľanová niť, kovové gombíky, výplň duté vlákno

Rozmery : 11cm x 21cm

Cena :          12 EUR
                      

 

Je to len macko, alebo aj niečo viac? Čo vlastne kupujem?

 • Originál

  Látky a materiály vyberám podľa dostupnosti na trhu, ktorý sa však neustále mení, takže málokedy vytvorím viac kusov úplne rovnakých výrobkov. Každý prejde mojimi rukami, každý jeden je preto originálom. Skúšam, spájam, tvorím, pasujem, kombinujem podľa svojho cítenia a zmyslu pre detail. Textilné doplnky šijem podľa vlastných strihov a návrhov. Je to radosť, hra ale aj práca.
 • Remeselnú kvalitu

  Záleží mi na kvalite vypracovania a šitia. Používam predpraté prírodné materiály ako je ľanové a konopné plátno, ľan, bavlna. Svoj tvar držia výrobky vďaka podlepeniu jednotlivých dielov a dostatočnému naplneniu dutým vláknom.
 • Hand made

  Tvár macka, ušká a výšivku vytváram ručne bez použitia šijacieho stroja. Preto neodporúčam pranie v práčke ale šetrnejšie ručné pranie, aby ste sa zo svojej dekorácie tešili, čo najdlhšie.
 • Bytový doplnok

  Najradšej pracujem s prírodným a neutrálnymi odtieňmi farieb typickými pre vintage či natur štýl. Vyberám látky,materiály a vzory, ktoré ladia práve s týmito štýlmi a sú dobre kombinovateľné.
 • Odosielanie tovaru, cena a poštovné

  Výrobky posielam doporučene slovenskou poštou po platbe vopred na účet. Používam účet v ČSOB, prevod a pripísanie platby trvá väčšinou 1-3 dni. Každý balím do papierovej krabice a tenšieho papiera s ozdobným previazaním. Cena jedného macka je 12 EUR + 2 EUR poštovné a balné ( pre ČR je to 325 Kč + 60 Kč poštovné a balné). V elektronickej objednávke je uvedená konečná suma, ktorú hradíte.
 • Dĺžka výroby

  Pri výbere z aktuálne dostupného tovaru vám výrobok odošlem ihneď pokiaľ je ešte k dispozícii. Pri výbere z galérie a po odoslaní objednávky vám výrobok ušijem a odošlem do dvoch týždňov.
 • Objednávka viacerých kusov

  Pri objednávke dvoch kusov alebo viacerých rôznych výrobkov ( napr. 1 macko, 1 sova) prosím vyplnte a odošlite pre každý výrobok novú objednávku. V prípade záujmu o väčší odber ( pre firmy a komunity) alebo dlhodobejšiu spoluprácu (kamenné obchody, galérie) ma prosím kontaktujte mailom.
 • Farebnosť

  Pokiaľ túžite po tom, aby bola macko vyrobený v určitých farbách môžete mi vašu predstavu vpísať do objednávky v riadku Detaily. Nie vždy sa mi podarí zohnať látku v želanej farbe, ale budem sa snažiť zohľadniť vašu požiadavku pri tvorení.

Objednávka