Romantická žena

Milujem vidiecke interiéry, staré miesta s históriou a tulipány. Mám rada prvorepublikové filmy, nesmrteľného Ducháčka a samozrejme Belmonda. Nabíja ma skrášľovanie priestoru okolo seba a oddych pri knihe, tanci, v prírode. Rada objavujem nové miesta s kúzelnou atmosférou v našom malom ,,Československu“ a holdujem posedeniu s blízkymi v príjemných kaviarňach.

Fashion terapeutka

Módu mnoho ľudí vníma ešte stále povrchne a ja úplne rozumiem prečo. Dlho som to mala rovnako a po skončení štúdia módneho návrharstva som sa rozhodla, že pre vysokoškolské štúdium si zvolím iný odbor. Bolo to len o kúsok vedľa- reštaurovanie textilu. To má predsa hĺbku a zmysel:) Dnes je všetko inak a zmysel mi dáva už len obyčajné pozorovanie módy v uliciach. Hĺbka prišla s poznaním metódy fashion terapie OCTO CODES, vďaka ktorej učím ľudí vidieť spojitosť medzi ich oblečením, vlastnou osobnosťou a srdcom. Kruh sa uzatvoril. Poďme spolu nájsť to čo vám svedčí.

Ako certifikovaná terapeutka metody OCTO CODES sprevádzam ženy ale aj mužov pri hľadaní svojho osobnostného typu. Baví ma stretnutie s vami v počte jeden na jedného. Individuálny prístup osobnej konzultácie a pocit, že to malo zmysel. Že ste si odniesli kúsok do vašej skladačky s názvom ,,Spoznávam sám seba“.

Aranžérka a dekoratérka

Už niekoľko rokov je mojou vášňou aranžovanie dekorácií a interiéru tak, aby bol príjemný. Rada spájam a kombinujem materiály, ukladám predmety do zátiší až kým moje oko nie je spokojné. Baví ma harmonizácia a skrášlenie priestoru okolo seba tak, aby bol útulným aj pre ostatných. Kreatívne DIY postupy a inšpiráciu ako na to môžete nájsť na mojom BLOGU, alebo na stránke internetového magazínu o bývaní- Vidiecky štýl. 

Dekorovanie takisto rada prepájam s metódou OCTO CODES tzn. že podľa osobnostného typu vám viem poradiť pri výbere vášho bytového zariadenia a dekorovaní interiéru, tak aby priestor odpovedal osobnosti a podporoval vašu energiu.

Amica Botanica

Láskavá príroda, latinsky Amica Botanica je stránka, ktorú som založila. Jej názov v sebe spája dve veci, ktorým sa venujem. Prácu s kvetinami a dekoráciami často v prírodnom duchu. A prácu s ľuďmi cez fashion terapiu, ktorá si vyžaduje láskavý a empatický prístup. 

Moje vzdelanie a skúsenosti

  • 2001- 2005 

SUŠ Trenčín- Modelárstvo a návrhárstvo odevov

  • 2005- 2009

VŠVU Bratislava- Voľná textilná tvorba

  • 2009- 2011

VŠVU Bratislava- Reštaurovanie textilu

  • 2012- 2015

KC Aktivity Trenčín- lektor výtvarných aktivít pre deti a dospelých

  • 2016- 2017

Štúdium v škole Táni Havlíčkovej Móda a duše- OCTO CODES