Máte rady remeselnú kvalitu a ručnú prácu? Hľadáte bytový doplnok, ktorý zútulní váš domov? Radi dávate darčeky šité na ,,mieru"?

Ak k tomu všetkému obľubujete originalitu, ležérnosť a paletu prírodných odtieňov určite si vyberiete z mojej ponuky výrobkov.

Myš špajzková

 

Textilná myška poteší každú gazdinku, ktorá miluje vintage.

Materiál: 100% bavlna, vlnený filc, ľanová niť, ľanové alebo konopné vlásie, kovové gombíky, výplň duté vlákno

Rozmery: cca 30cm x 50cm

Cena:  20 EUR

 

 

Je to len myška alebo aj niečo viac ? Čo jej kúpou získate?

 • Originál

  Látky a materiály vyberám podľa dostupnosti na trhu, ktorý sa však neustále mení, takže málokedy vytvorím viac kusov úplne rovnakých sovičiek. Každá sovička prejde mojimi rukami, každá jedna je preto originálom. Skúšam, spájam, tvorím, pasujem, kombinujem podľa svojho cítenia a zmyslu pre detail. Sovy šijem podľa vlastných strihov a návrhov. Je to radosť, hra ale aj práca.
 • Remeselnú kvalitu

  Záleží mi na kvalite vypracovania a šitia. Používam predpraté prírodné materiály ako je ľanové a konopné plátno, ľan, bavlna. Svoj tvar držia sovy vďaka podlepeniu jednotlivých dielov a dostatočnému naplneniu dutým vláknom. Nie sú to klasické vankúše (nemajú vyberateľné vnútro) či hračky, skôr bytové doplnky určené v prvom rade pre dospelých zákazníkov a ich interiér. Rovnako sa z nich však tešia aj deti, pre ktoré občas tvorím.
 • Hand made

  Oči sovičky a výšivky vytváram ručne bez použitia šijacieho stroja. Charakter sovičiek dotváram zdobením a aplikáciami- rôzne látkové kokardy, gombíky, mašličky, brošne, rolničky, čipky…, ktoré takisto prišívam ručne. Preto neodporúčam pranie v práčke ale šetrnejšie ručné pranie, aby ste sa zo svojej sovy tešili, čo najdlhšie.
 • Bytový doplnok

  Najradšej pracujem s prírodným a neutrálnymi odtieňmi farieb typickými pre vintage či natur štýl. Vyberám látky,materiály a vzory, ktoré ladia práve s týmito štýlmi a sú dobre kombinovateľné.
 • Odosielanie tovaru, cena a poštovné

  Výrobky posielam doporučene slovenskou poštou po platbe vopred na účet. Používam účet v ČSOB, prevod a pripísanie platby trvá väčšinou 1-3 dni. Každý výrobok balím do papierovej krabice a tenšieho papiera s ozdobným previazaním. Cena jednej myšky je 20 EUR + 2 EUR poštovné ( pre ČR je to 542 Kč + 60 Kč poštovné), v elektronickej objednávke je uvedená konečná suma, ktorú hradíte.
 • Dĺžka výroby

  Pri výbere z aktuálne dostupného tovaru vám výrobok odošlem ihneď pokiaľ je ešte k dispozícii. Pri výbere výrobku z galérie a po odoslaní objednávky vám ho vyrobím, a odošlem do dvoch týždňov.
 • Objednávka viacerých kusov

  Pri objednávke dvoch rovnakých alebo viacerých rôznych výrobkov ( napr. 1 myš, 1 sova) prosím vyplnte a odošlite pre každý výrobok novú objednávku. V prípade záujmu o väčší odber ( pre firmy a komunity) alebo dlhodobejšiu spoluprácu (kamenné obchody, galérie) ma prosím kontaktujte mailom.
 • Farebnosť

  Pokiaľ túžite po tom, aby bola myška vyrobená v určitých farbách môžete mi vašu predstavu vpísať do riadku Detaily v objednávke. Nie vždy sa mi podarí zohnať látku v želanej farbe, ale budem sa snažiť zohľadniť vašu požiadavku pri tvorení.

Vyplnte prosím starostlivo vašu objednávku.

Objednávka