Nehľadajte vaše kamarátky vo svojej skrini

Poznáte ten pocit, keď ste s kamarátkou na káve a pristihnete sa, že ju poočku pozorujete, pôsobí na vás svojím kúzlom a aj keď na sebe nemá nič výnimočné, či luxusné, veľmi jej to svedčí. V duchu premýšľate, ako by ste vyzerali v tom, čo má na sebe. Všímate si ju a možno cítite aj tichý obdiv a túžbu vyzerať rovnako dobre. Prídete domov a niečo vám pripomenie dnešné stretnutie. Otvoríte skriňu a skúšate si namixovať niečo podobné ako mala dnes ONA. Výsledok? Skriňa obrátená hore nohami, neporiadok okolo seba a pocit, že nedokážete niečo tak jednoduché, ako sa pekne obliecť.

To, o čo sa snažíte, však nikdy nebude fungovať. Hľadáte totiž vašu kamarátku vo svojej skrini. Trochu nelogické, nie? Vo vašej skrini a šatníku by ste mali byť predsa vy. Ale viete kto ste naozaj a čo vám pristane?

Väčšina z nás to nevie. Chýba nám sebavedomie a uvedomenie si, kým vlastne sme. Každý deň sa nám ponúka neúrekom možností niekým byť. A my si z tých možností nedokážeme vybrať. Často to spôsobí naše okolie a aj naši rodičia. Od detstva sa nás pýtajú: ,,prečo nie si taká, ako Evička od susedov?“. Pretože sme iné. Zväčša sa snažíme napodobniť niekoho, kto je úplne odlišný ako my. Ak si bližšie predstavíte osobu ktorú túžite napodobniť, zistíte, že má iné záľuby, inú prácu, iný štýl obliekania a samozrejme aj inú energiu. Tak čo nás potom na nej priťahuje?

Je to energia súzvuku. Harmónie jej oblečenia, osobnosti a vnútra. Jednoducho to na nej a s ňou ladí.

Našli ste svoju kamarátku vo svojej skrini? A máte chuť to zmeniť? Chcete byť TOU, ktorej to dnes svedčí a cíti sa príjemne? Skúste so mnou fashion terapiu. Pomocou metódy OCTO CODES vám pomôžem odhaliť, akým typom ste a v čom sa budete cítite príjemne. Vylaďte svoju skriňu podľa vašej osobnosti a duše. Aby ste aj vy mohli byť Ženou, ktorá zanecháva vo vzduchu svoj podpis.

Renata Zubčeková
Ako fashion terapeutka pomáham ženám ale aj mužom nájsť znovu svoju podstatu, pochopiť svoje talenty, chovanie, vzťah k sebe i ostatným. Prepájam vašu osobnosť so spôsobom vášho obliekania a prostredím, v ktorom žijete. Móda a interiér ako odraz vašej duše. Milujem tulipány a chvíle kedy môžem krášliť priestor okolo seba dekorovaním. Viac o mne sa dočítate tu>>
Komentáre