Móda podľa vašej osobnosti

Metóda ôsmich štýlových kľúčov OCTO CODES

Čo ponúkam?

 

Osobnú konzultáciu

Osobnú konzultáciu

Spoločné nákupy

Spoločné nákupy

Triedenie šatníka

Triedenie šatníka

1. Osobná konzultácia

Konzultácie prebiehajú po dohode v tichej čajovni či kaviarni v Trenčíne. Cena a dĺžka konzultácie záleží od toho či ste sa už s metódou stretli (absolvovali ste seminár naživo či online konzultáciu) alebo o nej počujete prvýkrát.

Podobne ako u inej terapeutickej metódy (áno, je to vážne terapia 🙂 pracujem vo forme rozhovoru s klientom. Je dobré, aby ste konzultáciu/ nákupy absolvovali samy bez rodiny, či partnerov- ich prítomnosť by vám nemusela dovoliť plne sa uvoľniť, pretože by ste podvedome vstupovali do role dcéry, partnerky, mamy... Budeme sa rozprávať najmä o vašej rodine, detstve a samozrejme o Vás. Zoznámim vás s metódou a predstavíme si jednotlivé typy, ich podstatu a všetko čo sa s nimi spája. Vďaka rozhovoru objavíme váš kód a jeden z 8 štýlových profilov, ktorý vám patrí.

Často sa stáva, že počas rozhovoru narazíme na zranenia a bloky, ktoré nám bránili vidieť svoju skutočnú podstatu. Je to hlboká metóda, ktorá prináša postupné uvedomovanie, uvoľnenie, pokoj a pocit istoty. Pochopenie metódy a určenie vášho typu je prvým krokom k harmónii. Konzultácia je tiež základom pre nakupovanie, triedenie šatníka či dekorovanie interiéru- najprv totiž musíme zistiť kým ste.

Zoznámenie s metódou OCTO CODES  + Osobná konzultácia a určenie vášho typu

trvá 4 hodiny- Cena 60 eur 

2. Spoločné nákupy

Po konzultácii je potrebné dopriať si čas a nenáhliť sa do nakupovania. Každý sme individuálny, ale odporúčam minimálne mesiac, kým sa pustíme do spoločných nákupov oblečenia. Počas tohto času sa budete zžívať so svojím štýlom, rozpamätávať sa a pomaly sa usadzovať vo svojom znovuobjavenom Ja. Budete mať tiež priestor na pochopenie svojej rodiny, ktorá váš typ veľmi ovplyvňuje a je s ním spojená.

Po uplynutí tohto času spolu môžeme vyraziť na nákupy. Spoločne vyberieme oblečenie, ktoré vám pristane a pomôže vám sa ešte viac na seba nacítiť, budeme pracovať aj s vaším farebným typom a typom postavy. Nemusíte sa obávať, že vás budem tlačiť do výstrihov či mega podpätkov, to nie je cieľom tejto metódy. Módne trendy totiž svedčia len jednému typu osobnosti, ako sa dozviete v konzultácii. Vyberieme niekoľko kusov oblečenia, ktoré by mali tvoriť základ vášho šatníku, ukážeme si vhodné topánky a kabelky.  Konečné rozhodnutie či si veci kúpite bude na vás. 

Najčastejšie prebiehajú nákupy v OC Laugaricio Trenčín pre široký výber predajní. 

Dĺžka nákupov 3 hodiny- Cena 50 eur

3. Triedenie šatníka

Ako ďalší bod ponúkam vytriedenie vášho šatníka. Preberiem vaše oblečenie tak, aby v skrini zostalo len to, čo k vám patrí a svedčí vám. Bude nám pri tom pomáhať už váš určený štýlový profil a znalosti farebnej typológie. Spoločne vytvoríme tri kôpky- oblečenie, ktoré vám pristane. Oblečenie, ktoré vyradíme a prechodná kôpka, ktorá vám dočasne poslúži kým si vytvoríte svoj nový šatník. 

Dĺžka triedenia 2- 4 hodiny podľa veľkosti vášho šatníka

Pôsobenie- Trenčín a okolie

Cena 20 eur/ hodina + doprava k vám domov

Referencie od klientiek, ktoré absolvovali konzultáciu alebo nákupy 

Stretnutie s Renátkou bolo veľmi inšpirujúce a chcem jej vyjadriť veľké uznanie za to, že robí túto prácu, ktorá jej ide veľmi prirodzene od ruky. Metóda Octo codes môže pôsobiť povrchne na človeka, ktorý nevie o čo ide. Keď sa však do nej ponorí hlbšie, v spolupráci so šikovnou a skúsenou odborníčkou, zistí, že ide o oveľa viac než len o handry či farebnú typológiu. Spoznanie Octo codes ma hlbšie psychologické pozadie a išlo do pre mňa až nečakanej hĺbky. Konzultácia by sa dala prirovnať k sedeniu u psychoterapeuta – kde sa paradoxne cez „veci hmotné“ odhaľujú problémy a záležitosti, skryté pod povrchom. Pomohlo mi to, lepšie pochopiť nielen seba a svoje zmýšľanie ale aj povahu ľudí z môjho bezprostredného okolia. Ako základný typ som sa našla v Ležérke a svoj tzv. „bonus“ ešte stále hľadám. Je to proces sebapoznávania, objavovania a skúmania, ktorý ma baví o to viac, že som kreatívny človek a teší ma, keď môžem experimentovať s farbami a tvarmi oblečenia a doplnkov. Konzultáciu som absolvovala spolu s mojim partnerom. Časť konzultácie bola spoločná, časť sme absolvovali každý zvlášť a na konci zosumarizovali. Vďaka novým poznatkom sme sa na seba dokázali ešte lepšia naladiť, porozumieť si, čo malo rozhodne pozitívny vplyv na náš vzťah 🙂 Odporúčam všetkým párom, ktoré sa chcú o sebe dozvedieť viac. A samozrejme, aj jednotlivcom, ktorí bažia po sebapoznaní a chcú sa obliekať tak, aby im to pristalo a aby sa vo svojom oblečení cítili byť sami sebou. Málokedy stretávam niekoho, kto celou svojou osobou vyžaruje, že je na správnom mieste a že toto je presne tá práca či skôr povolanie, ktoré má vykonávať. U Reni to tak bolo. Chcem sa jej ešte raz srdečne poďakovať za príjemne strávený deň a rozšírenie obzorov!

Annaprekladateľka švédskeho jazyka na voľnej nohe

Vždycky jsem se v obchodech v té hromadě nejrůznějších věcí poměrně ztrácela a nedokázala si vybrat zajímavé věci a jiné kombinace než ty, o kterých jsem věděla, že jsou ok a nemůžu jimi nic pokazit. Několikrát jsem si pro sebe říkala, že bych potřebovala někoho, kdo mi věci v obchodě najde, předvybere a já budu jenom zkoušet. A to jsem vlastně včera s tebou zažila. Měla jsem jistotu, že si domů odnesu opravdu to, co mi sluší a né věci, které mi budou ve skříni jenom ležet a nedokážu je s ničím zkombinovat. Ukázala si mi kombinace, vzory, barvy, které bych si nikdy do kabinky nešla zkusit, protože jsem byla přesvědčená o tom, že něco takového mi určitě slušet nebude. Nákupy s tebou určitě hodnotím jako nejlépe investované peníze za poslední dobu. Můj přítel byl z nákupů také nadšen (pravděpodobně proto, že je nemusel absolvovat se mnou :-D) a vyjádřil se tak, že mě s tebou bude posílat nakupovat pravidelně :-D.

Luckavýživová poradkyňa

Naše stretnutie bolo skutočne veľmi prínosné. Po tých všetkých kurzoch a hľadaniach sa, priznám sa, som si myslela, že mam v tom dosť jasno a už ma nemôže nič prekvapiť a všetko viem, ale dosť som sa mýlila. Spomínam si pomaly na momenty, kedy to princeznovské bolo potlačené, zatlačené, sklamané, až som si vytvorila predstavu, že sú to hlúposti z rozprávok, na ktoré neverím. Keď sa rozhliadam po byte a pozerám do šatníka, tak tam nachádzam veľa romantických vecí a je mi z nich prijemne na srdci. Tu jemnosť som mala vždy, ale princeznú som od malička nemala možnosť zažiť. A je to dosť ozdravné si to teraz dovoliť. A oslobodzujúce. Ďakujem!

Soňaobchodná zástupkyňa