Móda podľa vašej osobnosti

Metóda ôsmich štýlových kľúčov OCTO CODES

Čo ponúkam?

 

Osobnú konzultáciu

Osobnú konzultáciu

Spoločné nákupy

Spoločné nákupy

Triedenie šatníka

Triedenie šatníka

Redekor interiéru

Redekor interiéru

1. Osobná konzultácia

Konzultácie prebiehajú po dohode v mojich priestoroch, alebo v tichej kaviarni či čajovni v Trenčíne. Výnimočne môžem pricestovať ja za vami, v tomto prípade si však účtujem aj cestu k Vám. Cena a dĺžka konzultácie záleží od toho či ste sa už s metódou stretli (absolvovali ste seminár naživo či online konzultáciu) alebo o nej počujete prvýkrát.

Podobne ako u inej terapeutickej metódy (áno, je to vážne terapia 🙂 pracujem vo forme rozhovoru s klientom. Je dobré, aby si konzultáciu/ nákupy absolvovala sama bez rodiny, či partnerov- ich prítomnosť by ti nemusela dovoliť plne sa uvoľniť, pretože by si podvedome vstupovala do role dcéry, partnerky, mamy... Budeme sa rozprávať najmä o tvojej rodine a samozrejme o Tebe. Zoznámim Ťa s metódou a predstavíme si jednotlivé typy, ich podstatu a všetko čo sa s nimi spája. Vďaku rozhovoru objavíme tvoj kód a jeden z 8 štýlových profilov, ktorý Ti patrí.

Často sa stáva, že počas rozhovoru narazíme na zranenia a bloky, ktoré nám bránili vidieť svoju skutočnú podstatu. Je to naozaj hlboká metóda, ktorá prináša postupné uvedomovanie, uvoľnenie a pokoj. Pochopenie metódy a určenie tvojho typu je však len prvým krokom k harmónii. Konzultácia je hlavným základom pre nakupovanie, triedenie šatníka či dekorovanie interiéru- najprv totiž musíme zistiť kým skutočne si.

Zoznámenie s metódou OCTO CODES  + Osobná konzultácia a určenie vášho typu

trvá 3- 4 hodiny- Cena 50 eur 

2. Spoločné nákupy

Po konzultácii je potrebné dopriať si čas a nenáhliť sa do nakupovania. Každý sme individuálny, ale odporúčam minimálne mesiac, kým sa pustíme do spoločných nákupov oblečenia. Počas tohto času sa budeš zžívať so svojím štýlom, rozpamätávať sa a pomaly sa usadzovať vo svojom znovuobjavenom Ja. Budeš mať tiež priestor na pochopenie svojej rodiny, ktorá tvoj štýl veľmi ovplyvňuje a je s ním spojená.

Po uplynutí tohto času spolu konečne môžeme vyraziť na nákupy. Spoločne vyberieme oblečenie, ktoré ti pristane a pomôže ti sa ešte viac na seba nacítiť, budeme pracovať aj s tvojím farebným typom a typom postavy. Nemusíš sa obávať, že ťa budem tlačiť do výstrihov či mega podpätkov, to nie je cieľom tejto metódy. Módne trendy totiž svedčia len jednému typu osobnosti, ako sa dozvieš v konzultácii. Vyberiem ti niekoľko kusov oblečenia, ktoré by mali tvoriť základ tvojho šatníku, ukážeme si vhodné topánky a kabelky.  Konečné rozhodnutie či si veci kúpiš bude na Tebe. 

Najčastejšie prebiehajú nákupy v OC Laugaricio Trenčín pre široký výber predajní. 

Dĺžka nákupov 3 hodiny- Cena 40 eur

3. Triedenie šatníka

Ako ďalší bod Ti ponúkam vytriedenie tvojho šatníka. Preberiem tvoje oblečenie tak, aby v skrini zostalo len to, čo k tebe patrí a svedčí Ti. Bude nám pri tom pomáha už tvoj určený štýlový profil a znalosti farebnej typológie. Spoločne vytvoríme tri kôpky- oblečenie, ktoré ti pristane. Oblečenie, ktoré vyradíme a prechodná kôpka, ktorá ti pomôže kým si vytvoríš svoj nový šatník. 

Dĺžka triedenia 2- 4 hodiny podľa veľkosti vášho šatníka

Pôsobenie- Trenčín a okolie

Cena 15 eur/ hodina + doprava k vám domov

4. Redekor interiéru

Čerešničkou na torte je redekor- znovu dekorovanie tvojho priestoru/ bývania. Vytriedenie tvojich bytových doplnkov, odporúčanie pre vhodný nábytok a zariadenie. Pomocou správnych textilných doplnkov a dekorácií urobím z tvojho bývania priestor, ktorý bude v súlade s tvojou dušou.

Úvodná schôdzka je zdarma. Nasleduje návrh úpravy interiéru podľa vášho štýlového profilu a návrh cenovej ponuky. Návrh zohľadňuje vaše požiadavky a tiež finančný badžet, ktorý chcete do premeny investovať. Môžete sa rozhodnúť len pre úpravu jednej izby alebo zladenie celého bytu. Po odsúhlasení zasielam faktúru. 

Po pripísaní sumy na účet pracujem na konečnom návrhu interiéru vo forme kreslenej skice. Spracovávam vaše pripomienky, komunikujeme spolu a dolaďujeme detaily. Ďalej zabezpečím nákup správnych bytových doplnkov, prípadne nábytku, tvorbu textilných dekorácií. Po dohode nasleduje v určený deň redesign vášho interiéru, aranžovanie dekorácií a doplnkov.

Pôsobenie- Trenčín a okolie