Máte rady remeselnú kvalitu a ručnú prácu? Hľadáte bytový doplnok, ktorý zútulní váš domov? Rady dávate darčeky šité na ,,mieru"?

Ak k tomu všetkému obľubujete originalitu, ležérnosť a paletu prírodných odtieňov určite si vyberiete z mojej ponuky výrobkov.

Textilná dekorácia v podobe malého páva na zavesenie v jemných farebných tónoch.

Materiál: 100% bavlna, ľanové plátno, bavlnená čipka, sklenené koráliky a perličky, výplň duté vlákno.

Rozmery: cca 15cm x 20cm

Cena :          12 EUR
                      

 

Je to len vtáčik, alebo aj niečo viac? Čo vlastne kupujem?

 • Originál

  Látky a materiály vyberám podľa dostupnosti na trhu, ktorý sa však neustále mení, takže málokedy vytvorím viac kusov úplne rovnakých pávov. Každý prejde mojimi rukami, každý jeden je preto originálom. Skúšam, spájam, tvorím, pasujem, kombinujem podľa svojho cítenia a zmyslu pre detail. Textilné doplnky šijem podľa vlastných strihov a návrhov. Je to radosť, hra ale aj práca.
 • Remeselnú kvalitu

  Záleží mi na kvalite vypracovania a šitia. Používam predpraté prírodné materiály ako je ľanové a konopné plátno, ľan, bavlna. Svoj tvar držia vtáčiky vďaka podlepeniu jednotlivých dielov a dostatočnému naplneniu dutým vláknom.
 • Hand made

  Oči pávika a výšivky vytváram ručne bez použitia šijacieho stroja. Originálny charakter získavajú zdobením a aplikáciami- čipky, sklenené koráliky a perličky, ktoré takisto prišívam ručne. Preto neodporúčam pranie v práčke ale šetrnejšie ručné pranie, aby ste sa zo svojich dekorácií tešili, čo najdlhšie.
 • Bytový doplnok

  Najradšej pracujem s prírodným a neutrálnymi odtieňmi farieb typickými pre vintage či natur štýl. Vyberám látky,materiály a vzory, ktoré ladia práve s týmito štýlmi a sú dobre kombinovateľné.

Referencie od mojich zákazníkov

" Chcel som potešiť svoje kolegyne nejakými ručne vyrobenými darčekmi z prírodného materiálu. Niečím jednoduchým a vkusným. Keď som našiel sovy a pávy od Magelony, bolo mi hneď jasné, že hľadám presne toto. Dievčatá sa potešili a dodnes hovoria, že im robia doma radosť."

Ivan Ježíkriaditeľ Voices, n.o.

,, Ahoj Renato, na všem je vidět ta péče a láska s jakou to děláš, jak na ebooku, na stránkách, tak na těchto doplňcích."

Eliška Zdražilovápropagátorka zdravé výživy dětí, www.eliskazdrazilova.cz

Koľko trvá výroba pávika? Ako správne vyplniť objednávku? Môžem si vybrať farbu a tvar? Odpovede na vaše otázky nájdete v texte nižšie.

 • Odosielanie tovaru, cena a poštovné

  Výrobky posielam doporučene slovenskou poštou po platbe vopred na účet. Používam účet v ČSOB, prevod a pripísanie platby trvá väčšinou 1-3 dni. Výrobky balím do papierovej krabice a tenšieho papiera s ozdobným previazaním. Cena jedného pávika je 12 EUR + 2 EUR poštovné ( pre ČR je to 325 Kč + 60 Kč poštovné), v elektornickej objednávke je uvedená konečná suma, ktorú hradíte.
 • Dĺžka výroby

  Pri výbere z aktuálne dostupného tovaru vám výrobok odošlem ihneď pokiaľ je ešte k dispozícii. Pri výbere výrobku z galérie a po odoslaní objednávky vám vecičku vyrobím a odošlem do dvoch týždňov.
 • Objednávka viacerých kusov

  Pri objednávke dvoch a viacerých pávikov či iných viacerých výrobkov prosím vyplnte a odošlite pre každý výrobok novú objednávku. V prípade záujmu o väčší odber ( pre firmy a komunity) alebo dlhodobejšiu spoluprácu (kamenné obchody, galérie) ma prosím kontaktujte mailom.
 • Detaily

  Do riadku Detaily prosím napíšte číslo vami vybraného pávika ( viď. foto pod textom) prípadne môžete uviesť vaše ďalšie priania ohľadom farebnosti a zdobenia.
Vyberte si pávika a jeho číslo vpíšte v elektronickej objednávke do riadku Detaily.

Máte vybraté? Skvelé, vyplnte prosím starostlivo vašu objednávku.

Objednávka