Veľkonočný vintage BOX

Trošku starobylý, trošku trendy, trošku veľkonočný, trošku celoročný, trošku môj a trošku váš. Myslím, že taký by mohol byť- Veľkonočný vintage box. Inšpirujte sa a vytvorte si roztomilý box na váš stôl či na okno do kuchyne. Verím, že si ho užijete celú jar, pretože je veľmi variabilný. Veď posúďte samy:)

Budete potrebovať: 

  • bielu akrylovú farbu, tavnú pištoľ
  • sklenenú fľaštičku
  • rôzne dekoračné vajíčka, škrupinky, pierka
  • postavičky zajacov
  • lyko, bahniatka
  • rôzne druhy bavlnenej čipky, stužku
  • kovové komponenty na zdobenie- prívesky, brošne, tabuľky, strapčeky…

drevenú krabičku, dózu alebo šuplík

Postup: 

Box očistíme a zadnú stranu natrieme bielou akrylovou farbou, necháme zaschnúť. Po obvode hornej a spodnej časti nalepíme tavnou pištoľou čipku.

Boxik vyzdobíme podľa svojej fantázie. Použiť môžete štrasové ozdoby, pierka, mašličky či malé drevené vajíčka, ktoré opäť prilepíme pištoľou.

Do vnútra naaranžujte svoj malý veľkonočný svet. Tu je pár tipov odo mňa- zvolila som pastelové odtiene, ktoré sú práve hitom. Spodok boxu môžete tiež vystlať lykom či škrupinkami z vajec.

V dekorácii môžete použiť ďalšie starobylé šperky, ktorými ozdobíte fľaštičku. Vďaka zarážke môžete vytvoriť z kartónu vpredu malý plot, ktorý do nej jednoducho vsuniete.

A na záver trocha ležérnej jednoduchosti s drevenou cievkou a bahniatkami:)

Krásne tvorenie a veselé veľkonočné sviatky Vám želá Renata.

Renata Zubčeková
Ako fashion terapeutka pomáham ženám ale aj mužom nájsť znovu svoju podstatu, pochopiť svoje talenty, chovanie, vzťah k sebe i ostatným. Prepájam vašu osobnosť so spôsobom vášho obliekania a prostredím, v ktorom žijete. Móda a interiér ako odraz vašej duše. Milujem tulipány a chvíle kedy môžem krášliť priestor okolo seba dekorovaním. Viac o mne sa dočítate tu>>
Komentáre